ÇAMASIR MAKINESI TEKNIK SERVIS

ÇAMASIR MAKINESI SERVISIEv hanimlarinin en büyük yardimcisi olan çamasir makinesi, çamasirlarimizin daha iyi görünmesini ve daha saglikli giysi kullanmamizi saglayan önemli bir beyaz esyadir. Yasam konforumuzu arttran çamasir makinesi ile çamasirlarimiz daha hizli biçimde temizlenmekte ve bizlere farkli isler için önemli bir zaman dilimi kalmaktad?r. Çamasir makinesinin arizalanmasi, bir ev için büyük sorunlarin baslamasi anlam?na gelir. Bu durumda acil çözüm üretebilecek bir çamasir makinesi teknik servis aramaniz kaçinilmazdir. 
  
Arnavutköy, Avcilar, Bagcilar, Bahçelievler, Bakirköy, Basaksehir, Bayrampasa, Besiktas, Beylikdüzü, Beyoglu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Güngören, Kâgithane, Küçükçekmece, Sariyer, Silivri, Sultangazi, Sisli, Zeytinburnu ilçeleri için Istabul Avrupa yakasinin geneline 14 yili askin süredir hizmet veren ETKILI Beyaz Esya Servisi iyi bir seçenektir.


Firmamizi sadece ariza için de aramayip; montaj, bakm konularinda da uzman personelimizin destegini almaliisinz. 25 yillik bir tecrübeli ile sertifika sahibi uzman personeller her daim yardima kosmak amaciyla 12 gezici araciyla hizmet vermektedir. Sorun yasanan çamasir makinesinin bir an evvel sorunsuz çalismasinin ne kadar önem tasidigini bilen firmamiz, çamasir makinesi teknik servis çalismalarinda hizli olmaya son derece önem verir. Sadece hiz konusunda degil sorunsuz sonuçlar elde etmek için çalisma kalitesine ve müsteri memnuniyetine de önem veren ETKILI Beyaz Esya Servisi, garantili isçilik ve garantili parça degisimleri seçeneklerini müsterilerine sunmaktadir. Kullanilan sudan kaynakli, elektrik tesisatnidan ortaya çikan, kullanici hatasindan olusan tüm arizalarin tamir edilmesinde profesyonel bir çalisma yürütülmektedir.
ETKILI Beyaz Esya Servisi olarak çalismamiz, çagri merkezimizi aramaniz ile baslayacaktir. Uzman ekibimiz hizli biçimde adresinize ulasarak, karsilastiginiz sorunu ve çamasir makinesi teknik servisi olarak sorununuzu gidermek için isteklerinizi belirler. Tasinacak kisilerin çamasir makinelerinin montaj isleri hizli ve dogru biçimde tesisata baglantilari yapilir. Periyodik çamasir makinesi bakim çalismalari da uzmanlarimiz tarafindan hizli biçimde tamamlanarak; daha saglikli, daha sessiz, daha performans alabileceginiz çamasir makinesine geçmeniz saglanir. Güler yüzlü hizmet veren sertifika sahibi personelimiz, her marka çamasir makinesi için yasanan arizalari gidermek konusunda uzmandir. Çamasir makinesi teknik servis hizmeti olarak arizanin tespiti, yapilacak çalsmanin içerigi, gerekecek parça gibi konular tüm detayiyla müsterimiz olarak sizlerle paylasilir. Ariza, isçilik ve parça garantili olarak tamir edilerek giderilir.


Avrupa yakasi Çamasir Makinesi Arizalari için  ve ya 0552 927 81 86 nolu çagri merkezimizi arayabilirsiniz.


 

Diğer Hizmetler

+14 Yillik deneyim ile çözüm ortaginiz olmaktan gurur duyuyoruz.